noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت اندروید تبلت سامسونگ S4

نویسنده: sammobile.com ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۵۷۰ بار
آپدیت اندروید تبلت سامسونگ S4

آپدیت اندروید تبلت سامسونگ S4

آپدیت اندروید تبلت سامسونگ S4 : یک هفته بعد از این که به روزرسانی اندروید 9 در آمریکا برای ورژن وای فای در دسترس قرار گرفت، T-Mobile آغاز به انتشار این به روزرسانی برای ورژن LTE تبلت کرد. این به روزرسانی مجموعه ای کامل از ویژگی های جدید اندروید Pie در کنار رابط کاربری کاملاً نوسازی شده ی One سامسونگ است. 
انتظار می رود در آپدیت اندروید تبلت سامسونگ S4 شاهد Night mode باشیم که باعث می شود رابط کاربری برای دید در شب بهتر شود و همچنین مصرف باتری کاهش یابد. زمانی که شارژ باتری شما پایین است می توانید از حالت شب استفاده کنید. ابزاری برای کنترل مصرف باتری در نظر گرفته شده که از پیش فعال است. مدیریت اعلان ها هم  بهتر می شود. 
مدل LTE این تبلت در فرانسه هم آپدیت مشابهی در اوایل آوریل دریافت کرده است. این به روزرسانی در کشورهای برزیل، شیلی، هند، مالزی، پرو، تایوان و امارات نیز قابل دریافت است. 
T-Mobile این آپدیت را که شمال بهبود عملکرد Bixby و پشتیبانی از تصاویر HEIF می شود را به صورت مرحله ای منتشر می کند. برای این که بدانید می توانید این آپدیت را دریافت کنید یا نه به تنظیمات تلفن همراهتان بروید، گزینه ی Software update را پیدا کرده و انتخاب کنید و سپس بر روی Download update manually ضربه بزنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید