noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش کاربردی اندروید پای گوشی Note 9 به‌ صورت آنلاین در دسترس قرار گرفت

نویسنده: sammobile.com ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴ ق.ظ مشاهده: ۵۵۹ بار
آموزش کاربردی اندروید پای گوشی Note 9 به‌ صورت آنلاین در دسترس قرار گرفت

آموزش کاربردی اندروید پای

آموزش کاربردی اندروید پای : راهنمای کاربری سیستم عامل Android Pie برای گوشی Galaxy Note 9 اکنون بر روی وبسایت سامسونگ در دسترس است. این راهنما دو هفته پس از انتشار راهنمای کاربری Galaxy S9 Android Pie در وبسایت سامسونگ کشورهای مختلف آنلاین شده است. آپدیت نهایی Galaxy Note 9 Pie تنها در آلمان و برای کاربران بتا منتشر گردیده؛ اما اکنون که راهنمای کاربری به صورت آنلاین انتشار یافته است می‌توان مطمئن بود که این آپدیت در چند روز آینده در بازارهای بیشتری عرضه خواهد شد. 

آموزش کاربردی اندروید پای
البته انتشار این آپدیت ، دیگر یک سورپرایز به حساب نمی‌آید. ما اکنون تقریبا در نیمه‌ی ماه ژانویه هستیم و زمان معرفی رسمی آپدیپ Pie/One UI در حال نزدیک‌تر شدن است. درست همانند راهنمای کاربری Galaxy S9، راهنمای Note 9 نیز دربردارنده‌ی این خبر است که ویژگی Night mode باید دارای تنظیمات موقعیت جغرافیایی نیز باشد که در حال حاضر در آپدیت نهایی S9 و Note 9 وجود ندارد. حتی امکان فیلم‌برداری در حالت Pro mode نیز در این آپدیت نیست؛ اما امید می‌رود که این دو مشکل با انتشار جهانی آپدیت جدید حل شوند.
متاسفانه خبر موثقی مبنی بر تاریخ دقیق انتشار جهانی این آپدیت وجود ندارد. عرضه‌ی کریسمسی Android Pie برای Galaxy S9 و Galaxy S9+ در برخی کشورها همه را به هیجان انداخت اما بسیاری از آن‌هایی که در این کشورها نبودند را منتظر گذاشت. امیدواریم که این مسئله برای آپدیت Galaxy Note 9 Pie نیز تکرار نشود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید