noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش مخفی کردن آیکون برنامه ها در گوشی های سامسونگ S10

نویسنده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲ ق.ظ مشاهده: ۱۰۳۱ بار
آموزش مخفی کردن آیکون برنامه ها در گوشی های سامسونگ S10

مخفی کردن آیکون برنامه ها : اگر شما اپلیکیشن هایی در گوشی S10 خود دارید که می خواهید آن ها را از چشم افراد دیگر دور نگه دارید، سامسونگ این امکان را برای شما فراهم کرده است. با انجام این کار دیگر اپلیکیشن ها در منوی برنامه ها پدیدار نمی شوند و فقط شما می دانید که آن ها وجود دارد. 

مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ

 
این گزینه ی امنیتی باعث می شود تا دیگران نتوانند از galaxy S10 شما استفاده کنند. بنابراین اگر می خواهید برنامه های کم استفاده را از جلوی چشم دور کنید اما حذفشان نکنید باید از این گزینه استفاده کنید. 
برای مخفی کردن آیکون برنامه ها در Galaxy S10 در صفحه ی خانه انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا منوی برنامه ها پدیدار شود. 
بر روی سه نقطه بالای سمت راست صفحه ضربه بزنید و گزینه ی Home screen settings را انتخاب کنید. 

مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ
در پایین صفحه خانه بر روی Hide apps ضربه بزنید.
هر برنامه ای را که می خواهید مخفی کنید، انتخاب کنید. 
بعد از اتمام کار بر روی Apply ضربه بزنید. 

مخفي كردن برنامه ها در سامسونگ
آیکون این برنامه ها مخفی شده و شما دیگر آن ها را در صفحه خانه مشاهده نمی کنید. برای حذف تنظیمات می توانید به صفحه ی تنظیمات صفحه خانه برگردید و برنامه ها را مجدداً رویت پذیر کنید. 
قابلیت hide apps سامسونگ در اغلب موارد خوب کار می کند اما اگر فردی که می خواهید برنامه ها را از چشم او دور نگه دارید، با سامسونگ آشنایی داشته باشد، می تواند برنامه های مخفی را مشاهده کند. 
می توانید برنامه ی متفرقه ای دانلود کنید تا برنامه هایی را که می خواهید قفل کنید. برنامه های متعددی در گوگل پلی وجود دارد که برنامه های دیگر را قفل یا مخفی می کنند. 
برای مثال برنامه ی AppLock یک برنامه ی رایگان است که با استفاده از آن برای مشاهده و ورود به برنامه ها باید رمز عبور وارد کرد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید