noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش فیلم برداری با موبایل گلکسی در اندروید Pie

نویسنده: sammobile ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۳ ب.ظ مشاهده: ۲۹۷ بار
آموزش فیلم برداری با موبایل گلکسی در اندروید Pie

آموزش فیلم برداری با موبایل

آموزش فیلم برداری با موبایل : در گوشی های گلکسی، دوربین دارای دو قسمت جداگانه بر عکسبرداری و فیلمبرداری است؛ بنابراین برای شروع فیلمبرداری لازم است بعد از باز کردن دوربین یک گام اضافه بردارید. هر کسی نمی تواند خودش را به این تغییر عادت دهد. سامسونگ هم هیچ تمایلی برای برگرداندن دوربین به حالت قبل از اندروید 9 نشان می دهد. در ورژن قبلی دکمه ی فیلمبرداری در برنامه ی دوربین مشهود و در دسترس بود. 

آموزش فیلم برداری با موبایل
به هر حال یک راه حل ساده وجود دارد که شما با استفاده از آن به راحتی وارد صفحه ی فیلم برداری دوربین شوید: شما می توانید یک میانبر از حالت فیلمبرداری دوربین بر روی صفحه ی خانه ی گوشی خود قرار دهید. این کار با قابلیت میانبر سازی در اندروید امکان پذیر است. این قابلیت از زمان اندروید نوقا 7.1 به اندروید اضافه شد. این ویژگی سبب می شود به راحتی بتوان از هر چیز پر استفاده در گوشی میانبر درست کنید. این کار را می توانید با ضربه زدن بر روی آیکون مورد نظر و نگه داشتن انگشتتان بر روی آن انجام دهید و آیکون را به صفحه ی خانه و یا کشوی برنامه ها اضافه کنید. این میانبرها می توانند بر روی صفحه خانه با یک ضربه در دسترس باشند. 
در گوشی های سامسونگ با اندروید Pie و رابط کاربری جدید، میانبرها به شما این امکان را می دهند که به صورت مستقیم وارد حالت عکسبرداری و یا فیلم برداری گوشی خود بشوید. آیکون فیلم برداری را بر روی صفحه خانه قرار دهید تا هر دفعه قصد فیلم گرفتن دارید، مجبور نباشید بعد از باز کردن اپ دوربین آن را در حالت فیلمبرداری بگذارید. 
خیلی ساده است! انگشت خود را بر روی آیکون دوربین بگذارید و نگه دارید تا منوی عکس و ویدیو ظاهر شود، سپس بر روی ویدیو ضربه بزنید و انگشتتان را نگه دارید، در گام بعدی آیکون را به صفحه ی خانه بکشید و در جایی که دوست دارد رها کنید. از این پس شما می توانید از این میانبر استفاده کنید تا با یک ضربه به حالت فیلمبرداری دوربین دسترسی پیدا کنید. 
گیف پایین را مشاهد کنید  تا ببینید چطور می توانید برای فیلمبرداری دوربین میانبر تهیه کنید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید