noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش روت كردن گوشي سامسونگ Galaxy S10 با استفاده از Magisk Canary

نویسنده: xda-developers.com ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴ ق.ظ مشاهده: ۶۲۶ بار
آموزش روت كردن گوشي سامسونگ Galaxy S10 با استفاده از Magisk Canary

آموزش روت كردن گوشي سامسونگ Galaxy S10 : گوشی های سری Galaxy S10 با پیشرفته ترین فناوری که سامسونگ در اختیار دارد ارائه گردیده اند. اگر قصد خرید یک گوشی پیشرفته را دارید بی تردید می توانید این سری استثنایی سامسونگ را در میان گزینه های قابل تهیه قرار دهید. اگر قصد تهیه ی یکی از این سری را دارید خبر خوشحال کننده این است که وب سایت XDA توانسته برنامه نویسی را پیدا کند که قادر است مدل Exynos سری S10 را توسط نسخه ی Canary برنامه ی Magisk روت نماید. 
 
پیش از اینکه در مورد آموزش روت كردن گوشي سامسونگ توضیح بیشتری بدهیم لازم به ذکر است که بگوییم برنامه نویس نسخه ی Canary که با نام کاربری topjohnwu شناخته میشود سعی کرده این نسخه را تا حد ممکن ساده طراحی کند اما همچنان باید پیش از انجام این کار ، مراحل را به خوبی بیاموزید. علاوه براین ، باید بگوییم اگر تا به حال عمل روت را بر روی هیچ گوشی انجام نداده اید ، بهتر است آن را بر روی S10 جدید خود آزمایش نکنید. در طی روت نمودن دستگاه امکان دارد به پیچیدگی هایی برخورد کرده که اگر کار اشتباه را انجام دهید ، دستگاه خود را قفل خواهید نمود. برنامه نویس این نسخه یک ستاپ متفاوت را برای گوشی های دارای اندروید 9 و به خصوص سری S10 و A50 طراحی نموده. 
 
برای آموزش روت كردن گوشي سامسونگ S10 در ابتدا Knox را از کار انداخته و برای آغاز این کار نیاز به یک Bootloader آنلاک جهت پاک کردن اطلاعات و نصب برنامه ی Magisk خواهید داشت. علاوه اینکه آنلاک کردن Bootloader در این گوشی های جدید متفاوت بوده زیرا سامسونگ ویژگی VaultKeeper را در آنها قرار داده تا پس از پاک شدن اطلاعات Bootloader را قفل کند. 
 
در ابتدا باید برنامه ی Magisk را دانلود نموده و سپس فایل Ap tar را با برنامه ی Magisk پچ نموده و بعد فایل پچ شده را در کامپیوتر با استفاده از برنامه ی Odin فلش نمایید. توجه داشته باشید برای ورود به قسمت ریکاوری گوشی نباید دکمه های مخصوص آن را به صورت طولانی نگه دارید زیرا امکان دارد فایل های سیستمی را حذف نموده و دیگر گوشی شما روشن نشود. برای رفتن به قسمت ریکاوری نکته های زیر را در نظر داشته باشید. 
 rot-photo 

آموزش روت كردن گوشي سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید