noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه ؛ هر چه لازم است بدانید

نویسنده: androidpit ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۱۸۱ بار
آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه ؛ هر چه لازم است بدانید

آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه

قابلیت پیام رسان دوگانه ی سامسونگ می تواند بسیار کاربردی باشد، مخصوصاً اگر بخواهید حساب کاربری دیگری را به شبکه های اجتماعی اضافه کنید. به صورت کلی، دارندگان تلفن های هوشمند می توانند برای هر شبکه ی اجتماعی یک حساب کاربری داشته باشند(واتساپ، فیسبوک، اسکایپ و ...). پیام رسان دوگانه این محدودیت را برطرف می کند و به کاربران اجازه می دهند با یک گوشی به دو حساب کاربری وصل شوند. 
پیام رسان دوگانه ، در واقع نمونه ی دیگری از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی است. راه اندازی آن بسیار آسان است و نیاز به دانلود چیز اضافه ای نیست. پیام رسان دوگانه اولین بار با اندروید 8 معرفی شد و حالا یکی از تنظیمات پیش فرض نوت 10 می باشد. 
وارد تنظیمات گوشی شوید. بر  روی Advanced features ضربه بزنید سپس پایین بروید و بر روی Dual Messenger ضربه بزنید. 
آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه
بر روی کلیدهای کشویی هر برنامه ای که می خواهید دو حساب کاربری داشته باشد، ضربه بزنید. بر روی Install ضربه بزنید تا یک کپی از آن ساخته شود، سپس بر روی Confirm ضربه بزنید. فقط برنامه هایی که از دو حساب کاربری پشتیبانی می کنند در فهرست نشان داده می شوند. 
آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه
می توانید Use separate contacts list را فعال کنید تا بتوانید دفترچه تلفن متفاوتی در حساب کاربری جدید داشته باشید. اگر این گزینه غیرفعال باشد دفترچه تلفن هر دو حساب کاربری یکسان است.

آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه
منتظر بمانید تا فرآیند تکمیل شود. بعد از فعال شدن پیام رسان دوم نسخه ی کپی در منوی برنامه ها ظاهر می شود. آیکون نسخه ی کپی علامتی دارد که آن را مشخص می کند. 

آموزش راه اندازی پیام رسان دوگانه
حالا می توانید نسخه ی کپی را باز کنید و با حساب کاربری دیگری وارد برنامه شوید. اگر خواستید این قابلیت را لغو کنید گام اول را تکرار کنید و کلید کشویی را در حالت خاموش قرار دهید. آیکون نسخه ی کپی به صورت خودکار حذف می شود. 

    نظر خودتان را ارسال کنید