noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش حذف کامل اکانت اینستاگرام

نویسنده: samsungia ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹ ق.ظ مشاهده: ۲۵۷ بار
آموزش حذف کامل اکانت اینستاگرام

آموزش حذف کامل اکانت اینستاگرام : اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار مشهور است. بیش از یک میلیارد نفر از این اپلیکیشن استفاده می کنند. به هر کسی نگاه کنید در اینستاگرام عضو است. اینستاگرام برنامه ای ساده ای است که امکان ویرایش عکس را به روش های خلاقانه فراهم می کند و می توان ویدیوها عکس ها و پیام ها را با دوستان به اشتراک گذاشت. به علاوه واقعیت ها در اینستاگرام قشنگ تر نشان داده می شوند و افراد دوست دارند از طریق این پنجره به دنیای رنگین تری نگاه کنند. 

حذف اسان اینستاگرام

بی شک اگر اکانت شما قفل شود، هول می کنید و فکر می کنید دیگر به جامعه ی اینستاگرام دسترسی ندارید. صرف نظر از کاری که با اینستاگرام می کنید، باید راهی پیدا کنید تا به زندگی اینستاگرامی خود ادامه دهید و یا برای همیشه با اینستاگرام خداحافظی کنید. ادامه ی مطلب را بخوانید تا بتوانید اکانت اینستاگرام خود را ریست کنید. 
اگر اکانت اینستاگرام به فیسبوک لینک شده باشد، می توانید از فیسبوک استفاده کنید. وارد پروفایل فیسبوک شوید و گزینه ی Update your password را انتخاب کنید. 
اگر اکانت اینستاگرام به فیسبوک لینک نشده باشد، باید از صفحه ی اول اینستاگرام گزینه ی Get Help signing in را انتخاب کنید. شما باید نام کاربری، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. بعد از ضربه زدن بر روی next می توانید گزینه های در دسترس که ایمیل و اکانت فیسبوک هستند را مشاهده کنید. گزینه ی مد نظر خود را انتخاب کنید و وارد اکانت خود شوید. 
برای تغییر رمز عبور، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. 
 
سپس به قسمت Profile  بروید.
 
در گوشه ی بالای صفحه دکمه ی More را پیدا می کنید، بر روی آن ضربه بزنید. 
 
در پایین صفحه، گزینه ی تنظیمات را انتخاب کنید.
 
Password را انتخاب کنید. 
 
رمز عبور کنونی خود را وارد کنید. 
 
رمز عبور جدیدی در نظر بگیرید و دو بار آن را تایپ کنید. 
 
در آخر، save را انتخاب کنید تا رمز عبور شما عوض شود. 
 

حذف کامل اکانت اینستاگرام

اگر از اینستاگرام خسته شده اید و می خواهید کمی استراحت کنید و یا اگر اینستاگرام وقت شما را می گیرد، می توانید آن را موقتاً غیرفعال کنید. برای حذف کامل اکانت اینستاگرام وارد اکانت اینستاگرام شوید و آیکون Settings را انتخاب نمایید. گزینه ی Privacy and Security را پیدا کنید و انتخاب کنید. در زیر تیتر Edit Profile گزینه ی temporarily disable my account را انتخاب نمایید. یک دلیل برای رفتن از اینستاگرام ذکر کنید و رمز عبور خود را وارد نمایید. در آخر بر روی temporarily disable my account ضربه بزنید. 
اگر می خواهید پروفایل خود را ریست کنید و همه  ی داده های خود را پاک کنید، باید از وب سایت اینستاگرام استفاده کنید. 
به www.instagram.com بروید و وارد اکانت خود شوید. 
 
سپس به این آدرس بروید. 
 
در این مرحله از شما خواسته می شود برای پاک کردن اکانت خود یک دلیل عنوان کنید. 
 
برای ادامه ی روند، رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. 
 
اگر مطمئن هستید، بر روی  Permanently delete my account ضربه بزنید. 
 
تصمیم خود را تایید کنید و بر روی Ok ضربه بزنید. 
 
اکانت شما حذف شد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید