noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آخرین مدل گوشی سامسونگ S10 در چه حوزه‌های بالاتر از S9 و Note9 می باشد

نویسنده: bgr.com ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵ ب.ظ مشاهده: ۲۴۵ بار
آخرین مدل گوشی سامسونگ S10 در چه حوزه‌های بالاتر از S9 و Note9 می باشد


آخرین مدل گوشی سامسونگ S10

آخرین مدل گوشی سامسونگ S10 : در هفته‌ی اخیر گزارشگری خبرهایی درباره‌ی نوع باتری گوشی S10 منتشر کرد که با توجه به شایعات خوشایندی که قبلا درباره‌ی باتری S10  شنیده بودیم اصلا دوست نداشتیم آنها را بشنویم. ظاهرا این گوشی جدید قرار نیست از قابلیت شارژ سریع‌تری نسبت به مدل های پیشین خود، مانند S9 و Note9 برخوردار باشد. این مدل‌های پیشین از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی می‌کردند. اما شایعه‌ای تازه موجب شد که باری دیگر خوشحال شده و به خیال‌پردازی‌های خود درباره‌ی آخرین مدل گوشی سامسونگ S10 ادامه دهیم چرا که این خبر تازه مدعی است که به احتمال زیاد S10 از یک تکنولوژی کاملا جدید و سریع‌تر برای شارژ باتری برخوردار خواهد بود.
همانگونه که می‌دانید، جدیدترین گوشی‌های سامسونگ شامل Galaxy S9 و Note 9، همه از تکنولوژی شارژ سریع Qualcomm Quick Charge 2.0، چیزی که سامسونگ شارژ سریع را سازوارپذیر (Adaptive Fast Charging) می‌نماند، پشتیبانی می‌کنند. فارغ از اینکه نام این تکنولوژی چیست، چیزی که باید بدانید این است که تکنولوژی شارژ سریع سامسونگ حداکثر تا 15 وات توانایی دارد. 
گزارش‌های قبلی به این مسئله اشاره کردند که آخرین مدل گوشی سامسونگ S10 از شارژ 20 وات پشتیبانی خواهد کرد، که به نوعی شارژ سریعی محسوب می‌شود و احتمالا Qualcomm آن را Quick Charge 4 یا Quick Charge 4+ خواهد نامید. یک گزارش خیلی جالب‌تر گفته بود که باتری‌های جدید سامسونگ در درون خود گرافین خواهند داشت که به بهینه کردن زمان شارژ و جلوگیری از داغ شدن باتری کمک خواهد کرد. اما بعد از آن شایعه‌ای دیگر منتشر شد که در آن از قول یک مقام چینی گفته شده بود که S10 تنها از توان شارژ 15 وات پشتیبانی خواهد کرد. همان منبع خبری که مدتی پیش گفته بود باتری‌های سامسونگ گرافین خواهند داشت اکنون مدعی است Galaxy S10 از قابلیت شارژ 22.5 وات برخوردار خواهد بود. چیزی که عجیب بوده این است که این شایعات تازه با سند اخیری که سامسونگ در چین امضا کرده و خبرش درز کرده اصلا همخوانی ندارند. همانگونه که گفتیم ممکن است گوشی‌های جدید سامسونگ از قابلیت شارژ سریع‌تری پشتیبانی کنند. این بدین معنی‌ست که احتمالا برای استفاده از این تکنولوژی جدید نیاز به خرید یک شارژر متفاوت خواهید داشت. 
سامسونگ گلکسی S10 در تاریخ 20 فوریه در سانفرانسیسکو عرضه خواهد شد. باید منتظر بمانیم تا بفهمیم که کدام یک از این شایعات درست از آب در خواهند آمد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید