noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آموزش کار با اپلیکیشن smart switch برای انتقال اطلاعات

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۲۲۰ بار
آموزش کار با اپلیکیشن smart switch برای انتقال اطلاعات

آموزش کار با اپلیکیشن smart switch برای انتقال اطلاعات

تعویض گوشی های سامسونگ با استفاده از اپلیکیشن Smart Switch بسیار راحت شده است. این برنامه در همه ی گوشی های جدید سامسونگ وجود دارد. با استفاده از یک کابل و با زدن چند ضربه می توانید اغلب محتوای تلفن قبلی را به دستگاه جدید منتقل کنید و از سرعت انتقال اطلاعات شگفت زده شوید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


چگونه اطلاعات گوشی گلکسی قبلی را به گوشی جدید گلکسی منتقل کنیم؟ 
اطمینان حاصل کنید که هر دو دستگاه روشن باشند و شارژ بالایی داشته باشند. 
همه ی گوشی های سامسونگ دارای Smart Switch هستند. این برنامه را می توانید در  منوی برنامه های پیدا کنید. اگر به هر دلیلی این برنامه بر روی گوشی شما نیست می توانید آن را دانلود کنید. 
برنامه ی Smart Switch را بر روی هر دو تلفن باز کنید و بر روی Send data یا Receive data ضربه بزنید. 
از میان گزینه های بی سیم و با سیم یکی را انتخاب کنید. با انتخاب بی سیم، تلفن به صورت خودکار گوشی دیگر را پیدا می کند و تعامل برقرار می شود. برای اتصال با سیم، ابتدا تلفن ها را با کابل USB-C و یا USB-A به USB-C به هم وصل کنید. 
در تلفن قبلی دقیقا همان چیزهایی را که می خواهید انتخاب کنید؛ پیام ها، برنامه ها، عکس ها و یا تنظیمات صفحه ی خانه و غیره. 
بعد از انتخاب داده های مورد نظر، حجم فایل هایی که انتقال داده میشوند به شما اطلاع داده می شود. اگر داده ها زیاد باشد، بهتر است از کابل برای انتقال آن ها استفاده کنید. در حالت بی سیم در هر 30 دقیقه، 5 گیگابایت داده منتقل می شود. 
بر روی Send ضربه بزنید و اجازه دهید تا انتقال داده ها شروع شود. برای گرفتن نتیجه ی بهتر، تلفن ها را در حین نقل و انتقال کنار بگذارید و با آن ها کار نکنید. 
اپلیکیشن Smart Switch یک برنامه ی جامع و دقیق برای بک آپ گرفتن و ریستور کردن نیست و مستقیما هر چیزی را در دستگاه جدید کپی می کند. اما بعضی جاهای خالی را در تلفن های جدید با اتصال به حساب کاربری گوگل پر می کند. انتظار نداشته باشید Smart Switch تمام داده های تک تک برنامه ها را عیناً انتقال دهد اما در نهایت از این برنامه قدردانی می کنید که کار شما را تا این حد ساده کرده است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید