noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

نویسنده: forbes.com ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۵۷۳ بار
45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

45 قابلیت نوت 8

Gslaxy note8 یکی از پرچمداران محبوب سامسونگ است در 23 آگوست 2017 رونمایی و حدود سه هفته بعد از آن به بازار عرضه شد. Note8 بسیار مشابه +S8 بود اما با تفاوتی های اساسی؛ نوت 8 اولین تلفن هوشمند سامسونگ بود که مجهز به دو دوربین بود که یکی از دوربین ها دارای لنز wide بود و دیگری telephoto ؛ قلم جادویی S Pen نیز همراه با نوت 8 عرضه گردید که حساس به فشار بوده و عملکرد بهتری داشت. در این مطلب سعی ما بر این است تا از میان صدها ویژگی این گوشی 45 قابلیت نوت 8 را که ممکن است چیزی در مورد آن ها نشنیده باشید یا کمتر به چشم خورده باشد توضیح دهیم .

 1. 45 قابلیت نوت 8 اعمال دسترسی های برنامه ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند! اگر بخواهید مشخص کنید کدام برنامه ها به تقویم، دوربین، مخاطبین، مکان، و غیره دسترسی داشته باشند، می توانید از طریق تنظیمات Note8 این مجوزها را اعمال نمایید. جهت انجام این تنظیمات، به منوی برنامه ها بروید، برنامه مورد نظررا انتخاب کرده و مجوز برنامه را با لمس کردن آیکون مرتبط مشخص کنید. از آنجا، میتوانید تصمیم بگیرید که کدام برنامه دسترسی به موقعیت مکانی داشته باشد.
 2. 45 قابلیت نوت 8 اعمال سایز و چینش نمایش آیکون های برنامه ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  با مراجعه به تنظیمات صفحه اصلی و با ضربه زدن بر روی «صفحه چیدمان نرم افزارها (Apps screen grid)»، می توانید اندازه چیدمان برنامه های روی صفحه نمایش را تنظیم کنید. از همانجا می توانید از گزینه های مختلف همانند 4x6، 5x6 و غیره ، سایز مورد نظر را انتخاب نموده و سپس بعد از انتخاب آن، گزینه تایید را بزنید.

 3. 45 قابلیت نوت 8 تنظیمات لبه های خمیده صفحه نمایش (قسمت Edge) 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  صفحه نمایش منحنی Note8 قابل تنظیم است. این کار را می توانید با مراجعه به Settings > Display > Edge screen > Edge panels. یا با باز کردن صفحه لبه و ضربه زدن بر روی آیکون تنظیمات در قسمت پایین تنظیم کنید. و یکی از پانلهای لبه به شما امکان می دهد میانبرهای برنامه را جهت دسترسی سریع برای حداکثر 10 برنامه ایجاد نمایید و سریع تر برنامه های مورد علاقه خود را بارگذاری کنید. هنگامی که روی دکمه ویرایش در پایین لبه برنامه ها ضربه بزنید، می توانید کلید های میانبر برنامه را نیز ایجاد کنید، همچنین می توانید ویژگی (App Pair)را ایجاد نمایید که این امکان را فراهم می سازد تا دو برنامه پر استفاده را در حالت تقسیم صفحه قرار دهید. این تنظیم با ضربه زدن به قسمت ویرایش در پنل لبه (ٍEdge Panel) و "ایجاد جفت برنامه (Create app pair)" صورت میگیرد. به علاوه شما می توانید تنظیمات مربوط به Handle را با رفتن Display > Edge screen > Edge panels > menu icon > Handle Settings. کنترل کنید. در این منو، می توانید موقعیت لبه پانل را تغییر داده، اندازه آن را تنظیم کنید، شفافیت را کاهش دهید و حالت لرزش را روشن یا خاموش نمایید.

 4. 45 قابلیت نوت 8 تعریف عملکرد نگه داشتن طولانی دکمه صفحه اصلی 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  در گوشی نوت 8 ، همراه با دکمه ی اختصاصی تعبیه شده جهت دستیارصوتی سامسونگ (Bixby)، می توانید دکمه Home را جهت فعال نمودن Google Assistant بکار ببرید. با این حال ممکن است علاقه داشته باشید با فشار طولانی مدت بر روی این دکمه، عملکرد دیگری را فعال نمایید. این کار را می توانید با رفتن Settings > apps. تنظیم کنید. سپس در منو در قسمت بالایی سمت راست ضربه بزنید و برنامه های پیش فرض را انتخاب کنید. از همان جا ، برنامه دستیار دستگاه را انتخاب نمایید و برنامه ای که می خواهید آن را با نگه داشتن طولانی مدت دکمه ی هوم باز کنید مشخص کنید.

 5. 45 قابلیت نوت 8 میانبر دوریبن 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  هنگامی که دومرتبه دکمه standby را لمس نمایید دوربین باز می شود حتی اگر گوشی شما قفل باشد.اگر این ویژگی در گوشی نوت 8 شما کار نمی کند ، در قسمت تنظیمات دوربین و با رفتن به Settings > Advanced features > Quick این خصوصیت را فعال نمایید.

 6. 45 قابلیت نوت 8 روش تصویربرداری دوربین را تغییر دهید 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر می خواهید از یک حالت متفاوت برای گرفتن عکس استفاده کنید، می توانید این کار را با مراجعه به Settings > Shooting methods. انجام دهید. در این بخش، متوجه خواهید شد که می توانید با استفاده از سنسور ضربان قلب یا با ضربه زدن روی صفحه، عکس بگیرید.

 7. 45 قابلیت نوت 8 تغییر راه انداز (Launcher) 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  تعداد بسیاری از برنامه های Launcher مختلف برای آندروید وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. برای انجام این کار، باید با دانلود Launcher مورد نظر خود از فروشگاه Google Play شروع به کار کنید. سپس روی دکمه Home ضربه بزنید و Launcher ای را که میخواهید استفاده کنید را انتخاب نمایید. شما می توانید راه اندازی پیش فرض را با رفتن به Settings > Applications. تغییر دهید. از همان جا، در منوی بالایی در سمت راست ضربه بزنید و Default applications > Home screen. را انتخاب نمایید.

 8. 45 قابلیت نوت 8 پاکسازی و مرتب نمودن فضای ذخیره سازی 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر می خواهید فضای بیشتری برای دستگاه خود ایجاد نمایید، می توانید این کار را با رفتن به Settings > Device maintenance > Storage > Clean Now انجام دهید. این فضای ذخیره سازی هدر رفته ، با پاک کردن دادههای غیر ضروری و فایلهای تبلیغاتی آزاد می شود.

 9. 45 قابلیت نوت 8 حذف اعلان های روی آیکون برنامه ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  برنامه هایی وجود دارند که تعداد اعلان ها را به صورت عددی در گوشه شان نمایش می دهند. شما می توانید این اعلان ها را پایین کشیدن قسمت مشخص شده در تصویر و ضربه زدن بر روی گزینه " clear " پاک کنید.

 10. 45 قابلیت نوت 8 کنترل نحوه ورود به سیستم 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  Galaxy Note8 مجهز به حسگر اثر انگشت، عنبیه ، نرم افزار تشخیص چهره و سخت افزار برای باز کردن قفل دستگاه می باشد. شما می توانید برای چگونگی باز کردن قفل دستگاه خود تصمیم بگیرید و این کار با رفتن به Settings > Lock screen and security > Screen lock type. صورت میگیرد. در همین بخش نیز می توانید مشخص کنید که مایل به استفاده از یک pin، در قالب الگو یا تعریف یک رمز عبور هستید. و همچنین می توانید از Bixby Voice برای باز کردن قفل دستگاه خود نیز استفاده کنید. شما می توانید این کار را با رفتن به تنظیمات در Bixby و ضربه زدن بر روی " Unlock with voice password " انجام دهید. Bixby از شما چند عبارات را درخواست می کند و در همین حین صدای شما را به خاطر می سپارد. هنگامی که صدای شما را می آموزد و رمز عبور خود را تنظیم می کنید، می توانید از صدای خود جهت باز کردن قفل دستگاه استفاده نمایید.

 11. 45 قابلیت نوت 8 سفارشی کردن صفحه همیشه روشن (Always On Display) 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  بوسیله ی گوشی Galaxy Note8، می توانید روی صفحه نمایش قفل شده ، جزییات یک سری بخش هایی که تحت عنوان "(Always On) همیشه روشن" شناخته می شوند را تغییر دهید این جزییات را با رفتن Settings > Lock screen and security > Always On display. مشخص می گردند . برخی از گزینه ها شامل ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت جهانی، تقویم و تصویر است که همیشه روشن بر روی صفحه نمایش باقی می مانند. همچنین شما می توانید FaceWidgets را نیز برای ویژگی "همیشه روشن" تنظیم نمایید. یکی از بهترین FaceWidgets ها کنترل های موسیقی است. این را می توانید از Settings > Lock screen and security > Information and facewidgets > FaceWidgets. برگزینید.

 12. 45 قابلیت نوت 8 سفارشی سازی صفحه اصلی 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  هنگامی که روی تصویر پس زمینه صفحه اصلی چند ثانیه فشار دهید، می توانید تصاویر wallpaper، تم ها و ویدجت ها را سفارشی سازی کنید.. وقتی که روی « Wallpapers and themes » ضربه بزنید، می توانید تصویر زمینه را با انتخاب « My wallpapers » و سپس با استفاده از نماد گالری تغییر دهید؛ یا اینکه می توانید تصویر را در گالری باز کنید و با انتخاب " Set as wallpaper" از منو در بالا سمت راست این کار را انجام دهید. جهت اضافه نمودن یک اثر حرکتی بر روی تصویر پس زمینه قبل از تنظیم تصویر زمینه، گزینه " wallpaper motion effect " را انتخاب کنید. همچنین می توانید فریم های آیکون برنامه را سفارشی کنید. این کار توسط رفتن Settings > Display > Icon with frames کنترل می شود و شما می توانید اندازه چیدمان برنامه ها را با مراجعه به تنظیمات صفحه اصلی و ضربه زدن به " Home screen grid " تغییر دهید.

 13. 45 قابلیت نوت 8 غیر فعال نمودن Bixby صفحه اصلی 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  ممکن است متوجه شده باشید هنگامیکه به سمت راست در صفحه اصلی ضربه می زنید، Bixby فعال می شود. اما یک راه برای غیرفعال کردن این ویژگی وجود دارد. به سادگی به مدت چند ثانیه بر روی پس زمینه دستگاه تان فشار دهید و به سمت راست به سمت Home Bixby بروید. سپس سوئیچ خاموش را فعال کنید. برای دسترسی مجدد به این ویژگی ، فقط کافیست دکمه Bixby بر روی دستگاه را فشار داده و آن را دوباره روشن کنید.

 14. 45 قابلیت نوت 8 غیر فعال کردن آیکون برنامه های اضافه شده به صفحه Home 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر نمی خواهید آیکون برنامه ها پس از دانلود و نصب به صفحه اصلی اضافه شوند، راهکاری برای تنظیم آن وجود دارد. شما می توانید این کار را با فشار دادن روی صفحه اصلی و با استفاده از نماد چرخ دنده در پایین صفحه انجام دهید. سپس به پایین صفحه تنظیمات به بخش Home Screen بروید. از آنجا، نماد Add را برای ویژگی برنامه های جدید غیرفعال کنید. راه دیگری برای انجام این کار، باز کردن برنامه Google Play است. سپس با ضربه زدن روی منوی سه خط و ضربه زدن بر روی تنظیمات قسمت مورد نظر را باز کنید. از آنجا، نماد Add را غیرفعال کنید. جهت اضافه کردن آیکون یک برنامه به صفحه اصلی، مجبورید این ویژگی را دوباره فعال نمایید یا آن را به صفحه اصلی بکشید

 15. 45 قابلیت نوت 8 فعال کردن Download Booster (دانلود سریعتر) 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  جهت دانلود سریعتر فایلها، با استفاده از ترکیبی از Wi-Fi و Mobile Data می توانید این کار را انجام دهید. برای انجام این کار می توان با رفتن به Settings > Connections > More connection settings > Download booster. اقدام نمود. هنگامی که Download Booster استفاده می شود، نماد تقویت کننده دانلود در نوار وضعیت نمایش داده می شود.

 16. 45 قابلیت نوت 8 راه اندازی مجدد نوت 8 به روش سخت افزاری 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  در صورتی که note8 شما دائماً هنگ می کند یا بی دلیل قفل شده و از کار میافتد، می بایستی راه اندازی مجدد به طریق سخت افزاری صورت گیرد. برای انجام این کار، به سادگی دکمه Power و دکمه Volume را هم زمان با هم برای مدت 5 تا 10 ثانیه نگه دارید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، گوشی باید مجدد راه اندازی شود. البته توصیه می گردد این کار را بدون مراجعه به متخصص و قبل از پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی انجام ندهید. چرا که ممکن است آسیب جدی به گوشی شما وارد نماید!

 17. 45 قابلیت نوت 8 Hi Bixby 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  روشی برای فعال کردن دستیار دیجیتال Bixby با استفاده از صدای شما وجود دارد. این قابلیت را می توانید با رفتن بهBixby Home > و ضربه زدن به منو در بالا سمت راست Settings > Voice wake up. فعال نمایید. همچنین می توانید سطح حساسیت صدا را در این تنظیم مدیریت کنید.

 18. 45 قابلیت نوت 8 برنامه ها را به صورت تمام صفحه ببینید 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  وضوح Galaxy Note8 دارای نسبت ابعادی 18.5: 9 است. در نتیجه، بسیاری از برنامه ها به طور پیش فرض در حالت تمام صفحه باز نمی شوند. با این وجود، میتوانید با رفتن به Settings > Display > Full screen apps. حالت تمام صفحه را روشن نمایید

 19. 45 قابلیت نوت 8 "مزاحم نشوید!" 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  با رفتن به App > Settings > touch Search گزینه « Do not disturb » را مدیریت کنید. و با مراجعه به 'Do not disturb' > Tap Allow exceptions ، مجاز بودن استثنا را مدیریت نمایید. توسط این تنظیمات، شما می توانید تصمیم بگیرید که بدون استثنا، تنها هشدارها را انتخاب کنید یا اینکه سفارشی سازی انجام دهید و صداها یا ارتعاشات را بر اساس قوانین خاصی تنظیم کنید.

 20. 45 قابلیت نوت 8 مدیریت اعلان ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  جهت مدیریت اعلانهایی که در صفحه قفل گوشی شما ظاهر می گردند می توانید بدین طریق آن ها را مدیریت کنید. با رفتن Settings > Lock screen and security > Notifications.، میتوانید مشخص نمایید که فقط آیکون های اطلاع رسانی در این تنظیمات ظاهر شوند. برای مخفی کردن محتوا از دید ، در اعلانهای برنامه، میتوانید با رفتن به Settings > Notifications > Advanced.، این ویژگی را کنترل کنید. در این بخش میتوانید اعلانهای هر برنامه ایی را به صورت اختصاصی مدیریت نمایید و همچنین در تنظیمات پیشرفته اعلانها، می توانید اعلان ها را در حالت سکوت قرار داده و آن ها را الویت بندی نمایید حتی اگر ویژگی" Do Not Disturb" فعال باشد.

 21. 45 قابلیت نوت 8 مدیریت قلم S Pen 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  Pen دارای تنظیمات بسیاری می باشد که می توانید آن ها را با ضربه زدن به آیکون آن کنترل نمایید . به عنوان مثال، میتوانید ویژگی های Command Air را همانند کلید های میانبر تنظیم کنید و تصمیم بگیرید که نماد آن به صورت شناور یا متحرک نمایش داده شود که با این خصوصیت می تواند در اطراف صفحه نمایش حرکت کند. در این بخش همچنین می توانید زنگ هشدار را تنظیم کنید و نیز قابلیت استفاده از قلم S Pen در حالتی که صفحه گوشی خاموش است را فعال نمایید.

 22. 45 قابلیت نوت 8 - سازماندهی کشوی برنامه ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر می خواهید کشو برنامه را سازماندهی کنید، می توانید این کار را با کشیدن از پایین صفحه و ضربه زدن بر روی نماد برنامه ها انجام دهید. سپس روی آیکون سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کشوی برنامه ضربه بزنید و انتخاب نمایید که برنامه ها به ترتیب حروف الفبا توسط عنوان شان سفارشی شوند. و اگر می خواهید فضاهای را از کشوی برنامه حذف کنید، پس از جابجایی برنامه ها، می توانید این کار را با ضربه زدن روی گزینه « clean up pages» انجام دهید.

 23. 45 قابلیت نوت 8 دسترسی تنظیمات سریع 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  برای دسترسی به کل تنظیمات سریع ، شما فقط باید دو انگشت خود را به پایین بکشید. سپس می توانید با انگشت چپ یا راست ضربه بزنید تا بین تنظیمات سریع سوییچ کنید.و برای دسترسی به تنظیمات کامل از قسمت تنظیم سریع، فقط کافی است آیکون مورد نظر را فشار دهید. بنابراین اگر نماد Wi-Fi را پایین بیاورید، به کل کنترل وای فای دست میبابید.

 24. 45 قابلیت نوت 8 حذف سینی برنامه 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  جهت کاهش بهم ریختگی روی صفحه نمایش، راهی برای حذف سینی برنامه ها وجود دارد. این را می توان با فشار دادن طولانی روی صفحه اصلی و انتخاب تنظیمات Home Screen تغییر داد. سپس بر روی گزینه طرح بندی صفحه اصلی ضربه بزنید و فقط صفحه اصلی را انتخاب کنید.

 25. 45 قابلیت نوت 8 تنظیمات بعد از بیرون کشیدن S Pen از دستگاه 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  می توانید رخداد بعد از بیرون کشیدن S Pen از دستگاه را مدیریت کنید. برای کنترل این ویژگی، به Settings > Advanced features > S Pen > When S Pen is removed. سه گزینه وجود دارد که عبارتند از Command Air، ایجاد یادداشت یا انجام هیچ کاری ؛ که میتوانید یکی از این وظایف را برگزینید.

 26. 45 قابلیت نوت 8 محدود سازی انتقال داده ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  جهت جلوگیری از انتقال داده های تلفن همراه خود، می توانید محدودیت داده را تنظیم کنید. این کار را می توانید با رفتن به Settings > Connections > Data usage > Mobile data usage. در این بخش، می توانید محدودیت داده ها و تاریخ انقضای آن را اعمال نمایید.

 27. 45 قابلیت نوت 8 تنظیم دو پیام رسان 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  Note8 به شما این امکان را می دهد که دو مورد از برنامه ایی یکسان را دانلود کنید و این امکان بدین خاطر است که ممکن است بخواهید همزمان با چندین حساب کاربری وارد سیستم شوید. این ویژگی مخصوصا اگر شما یک حساب کاربری شخصی دارید و یک حساب تجاری دارید بسیار کارایی خواهد داشت. شما می توانید این ویژگی را با رفتن Settings > Advanced features > Dual Messenger. تنظیم نمایید. همچنین با نگه داشتن طولانی مدت آیکون برنامه پیام رسان و ضربه زدن به " Install second app " نیز می توانید این ویژگی را بکار ببرید. برنامه هایی که در حال حاضر پشتیبانی می شوند شامل فیس بوک، مسنجر، واتساپ و اسنپ چت می باشند.

 28. 45 قابلیت نوت 8 تنظیم Easy Mode حالت ساده یا راحت 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  راه دیگر جهت کاهش فشار روی چشم شما، تنظیم "حالت ساده" می باشد. حالت ساده ، سایز فونت ها و آیکون ها را افزایش می دهد. شما می توانید این کار را با رفتن به Settings > Display > Easy Mode. انجام دهید. این کار موجب می شود که استفاده از تلفن برای سالمندان نیز آسان تر باشد.

 29. 45 قابلیت نوت 8 تنظیم نور اعلان ها در لبه ها 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  قسمتی وجود دارد که لبه ها پس از دریافت اعلان روشن می شوند. شما می توانید تنظیمات مربوط به آن را با رفتن به Settings > Display > Edge screen > Edge lighting انجام دهید و اگر می خواهید ویژگی روشنایی لبه را برای برنامه های خاصی فعال کنید، می توانید آن را با رفتن به قسمت Edge lighting > Manage notifications. تنظیم کنید. در این بخش، شما می توانید رنگ و اندازه فلش را نیز تنظیم کنید.

 30. 45 قابلیت نوت 8 قفل فوری و هوشمند را تنظیم کنید 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر می خواهید فوراً Note8 خود را قفل کنید، می توانید این را با رفتن به Settings > Lock screen and security > Secure lock settings. انجام دهید .در این تنظیمات، می توانید دکمه standby را جهت قفل کردن گوشی خود فشار دهید. و به محض اینکه گوشی به حالت standby میرود، دستگاه شما قفل شده است. همچنین در این تنظیمات می توانید Smart Lock را نیز تنظیم کنید. قفل هوشمند اجازه می دهد ارتباط دستگاه Note8 شما تا مادامی که به دستگاه دیگری، همانند ساعت هوشمند ، بلوتوث یا وسایل نقلیه متصل هستید ، برقرار باشد.

 31. 45 قابلیت نوت 8 تنظیمات مکالمه از طریقWI-Fi 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  تماس تلفنی Wi-Fi ویژگی بسیار مفیدی است خصوصا در مواردی که مدت زمان زیادی در منطقه ای فاقد آنتن دهی حضور دارید شما می توانید این تنظیمات را با مراجعه به Settings > Connections > Advanced calling > Wi-Fi Calling. انجام دهید و البته باید اوپراتور تلفن همراه شما از این ویژگی پشتیبانی نماید.

 32. 45 قابلیت نوت 8 تغییر وضعیت خودکار از وای فای به موبایل دیتا 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  شما می توانید Note8 خود را جهت اتصال به موبایل دیتا در مواقعی که شبکه Wi-Fi قطع می شود تنظیم نمایید. این را می توانید با رفتن به Settings > Connections > Wi-Fi > Advanced > Adaptive Wi-Fi. انجام دهید. اگر Switching Aggressive را فعال کنید، به صورت مداوم از اینترنت تلفن همراه استفاده خواهد شد، حتی اگر اتصال Wi-Fi بد نباشد. این ویژگی می تواند استفاده از موبایل دیتا شما را افزایش دهد بنابراین در ابتدا اطمینان حاصل نمایید که مقدار زیادی شارژ موبایل دیتا داشته باشید.

 33. 45 قابلیت نوت 8 تنظیم فیلتر نور آبی 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  شما می توانید Galaxy Note8 خود را طوری تنظیم کنید تا با کاهش نور آبی فشار کمتری به چشمانتان وارد گردد ، با این کار نور صفحه نمایش گرمتر می شود و موجب بهبود بینایی می گردد. شما می توانید این را با رفتن به Display > Blue light filter. تنظیم کنید. همچنین می توانید شدت آن را تنظیم کرده و حتی جدول زمانبدی فیلتر نور آبی نیز برای گوشی خود تعیین نمایید.

 34. 45 قابلیت نوت 8 تنظیم میانبر جهت تغییر بین دوربین پشت و جلو

  هنگامی که برنامه دوربین باز است، می توانید با حرکت دادن صفحه به بالا و پایین، بین حالت دوربین جلویی و دوربین پشتی سوئیچ کنید. این ممکن است سریعتر از ضربه زدن روی نماد سوئیچ باشد. همچنین می توانید با دوبار فشار دادن دکمه STANDBY، را بین دو دوربین سوییچ کنید.

 35. 45 قابلیت نوت 8 هوشمندی هنگام مطالعه 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  هوشمند بودن در هنگام مطالعه ویژگی است که به صورت خودکار چهره شما را در هنگام مطالعه تشخیص داده یعنی متوجه می شود در حال خواندن مطلبی هستید بدن جهت مانع از خاموش شدن صفحه نمایش می گردد. شما می توانید این ویژگی را با رفتن Settings > Advanced features > Smart stay. تنظیم کنید.

 36. 45 قابلیت نوت 8 پخش صدا به طور همزمان با چند دستگاه 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  از آنجا ییکه Galaxy Note8 دارای بلوتوث 5.0 است، از سیستم صوتی دوگانه پشتیبانی می کند. این به این معنی است که می تواند صوت را همزمان از طریق منابع صوتی مختلف به طور همزمان پخش کند همانند سیستم صوتی های هوشمند خانگی.. شما می توانید این کار را با رفتن به Settings > Wi-Fi & Bluetooth > Turn on Bluetooth > menu at the top right > Dual audio فعال نمایید.

 37. 45 قابلیت نوت 8 تغییر برنامه های پیش فرض 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  با تغییر تنظیمات پیش فرض، می توانید تصمیم بگیرید چه برنامه هایی برای وظایفی خاص استفاده شوند. میتوانید این کار را با رفتن Apps> Menu > Default apps. تنظیم کنید. از آنجا، شما می توانید مرورگر وب پیش فرض، اپلیکیشن، برنامه پیام رسانی، لانچر و غیره را تغییر دهید.

 38. 45 قابلیت نوت 8 تغییر دکمه های کنترل 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  شما می توانید دکمه های اطراف و پایین صفحه نمایش را با ضربه زدن بر روی Settings > Display > Navigation Bar. تغییر دهید. از آنجا، شما می توانید بین Recents - Home - Back and Back - Home - Recents. تغییر دهید.

 39. 45 قابلیت نوت 8 گرفتن سلفی Wide (عریض) 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  اگر شما به صورت گروهی سلفی می گیرید، می دانید چه قدر باید جابجا شوید تا همگی در تصویر جای گیرند. خوشبختانه، Note8 دارای حالت Selfie بسیار گسترده است. برای تنظیم این ویژگی، باید دوربین سلفی را باز کنید. سپس بر روی حالت Selfie عریض ضربه بزنید و دوربین هنگامی که آن را حرکت می دهید عکس را گسترده تر می کند.

 40. 45 قابلیت نوت 8 گرفتن عکس با صدای شما 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  یکی از مناسب ترین ویژگی های دوربین نوت 8، قابلیت عکس گرفتن با صدای شما است. میتوانید این را با رفتن به Settings > Voice control. تنظیم کنید.

 41. 45 قابلیت نوت 8 گرفتن اسکرین شات 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  چند راه برای عکس گرفتن با Note8 وجود دارد.یکی اینکه شما می توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه Standby و دکمه Volume به سرعت و همزمان ، عکس بگیرید. یا اگر به Settings > Advanced features > Palm بروید، می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید تا بتوانید با کشیدن دست خود بر روی صفحه عکس بگیرید و در قسمت Settings > Advanced features > Smart capture ، می توانید تصاویری از اسناد و یا وب سایت هایی را به صورت کامل تهیه نمایید به جای آن که فقط بتوانید از قسمتی از آن عکس بگیرید.

 42. 45 قابلیت نوت 8 حالت یک دستی کار کردن 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  همانطور که میدانید Galaxy Note8 دارای صفحه نمایش بزرگ 6.3 اینچی است، ممکن است استفاده از آن تنها با یک دست کمی دشوار باشد. برای ساده تر کردن این کار، می توانید حالت تک دست را تنظیم کنید. این ویژگی موچب می شود که پنجره های برنامه ها کوچکتر شده و صفحه کلید را به سمت یک طرف ببرد. شما می توانید این را با رفتن به Settings > Advanced features > Turn on one-handed mode. فعال کنید.

 43. 45 قابلیت نوت 8 استفاده از پوشه امن. 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  در Note8 یک پوشه امنی تعبیه شده که دارای سطح امنیتی بالایی است. فایل های خصوصی، ایمیل های مهم، رسانه های اجتماعی و برنامه هایی که مربوط به اسناد می باشند را می توانید در این پوشه نگه دارید.شما باید این پوشه را با استفاده ازهمان امنیت مورد نیاز برای بازکردن دستگاه مانند تشخیص چهره، عنبیه یا اثر انگشت تنظیم کنید.

 44. 45 قابلیت نوت 8 لرزشگیرهنگام فیلمبرداری 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  زوم اپتیکال دوربین دوگانه دو برابر شده و هر دو دوربین دارای تثبیت کننده تصویر نوری هستند. برای فعال کردن تثبیت کننده ویدئو با لرزشگیر تصویر به قسمت Camera app > Settings.بروید.

 45. 45 قابلیت نوت 8 یادداشت برداری در صفحه قفل شده 45 قابلیت نوت 8 که کمتر کسی می داند!

  با استفاده از Pen S، بدون نیاز به باز کردن قفل دستگاه می توانید به سرعت یادداشت های خود را ثبت کنید. شما می توانید دکمه ای را برای از بین بردن اشتباهات هنگام نوشتن یادداشت ها فشار دهید. و با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش با S Pen یادداشت را ذخیره کنید. شما می توانید این ویژگی را با رفتن Settings > Advanced features > S Pen > Screen off memo. تنظیم کنید.

  نظر خودتان را ارسال کنید