noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 مناسب ترین گزینه در سفر

نویسنده: 1 ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵ ق.ظ مشاهده: ۷۱۴ بار
موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 مناسب ترین گزینه در سفر

موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 مناسب ترین گزینه در سفر 

بسیاری از ما جهت سفر کردن احتیاج به یک تلفن همراه خواهیم داشت تا در کنارمان باشد و شاید یک گوشی بزرگ مانند موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 در انتهای لیست قرار بگیرد ، اما پیش از تصمیم گیری لازم است این مقاله را مطالعه نمایید. 
 
شاید بزرگ و سنگین بودن این گوشی مشخصات یک گوشی مناسب در حین سفر کردن نباشند اما مطمئن باشید پس از خواندن این مقاله نظر شما در مورد این گوشی کاملا تغییر خواهد کرد و قانع خواهید شد که موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 از بهترین گوشی ها در حین سفر می باشد. صفحه ی نمایشگر بزرگ این گوشی به اندازه ی کافی بزرگ بوده تا بدون استفاده از یک تبلت در حین سفر بتوانید از تماشای فیلم لذت ببرید. نمایشگر 6.4 اینچی این گوشی به راحتی و با وضوح بالا تصاویر را به نمایش خواهد گذاشت. 
 
نمایشگر بزرگ این گوشی نیز موجب خواهد شد کارهایی که معمولا بر روی لپ تاپ انجام می دهید را به سادگی بر روی گوشی انجام داده و نیز در سفر خود احتیاجی به یک لپ تاپ نداشته باشید. انجام کار ها بر روی گوشی ممکن است سخت به نظر برسد اما صفحه ی بزرگ موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 تفاوتی بزرگ را با دیگر گوشی ها داشته و نیز پس از اتمام کار می توانید گوشی را در جیب خود قرار داده و در صورت لزوم اضافه نمودن مساله ای خاص به سادگی می توانید این کار را به انجام برسانید. 
 
قلم این گوشی نیز قادر به انجام کارهایی مفید در حین سفر می باشد. در حین استفاده از قلم S Pen به علت تمرکز بالا اشتباهات تایپی کمتری نسبت به تایپ با انگشت صورت گرفته و در تمامی لحظات نیز تسلط  بیشتری بر فعالیت خود خواهید داشت. 
حتی صفحه ی بزرگ  این گوشی در فضای باز و استفاده از نقشه کارایی مناسب داشته و به صورت هوشمند بهترین دسترسی شما را جهت رسیدن به مقصد تعیین خواهد نمود. 
 
ویژگی Battery Saving و باتری 4000 میلی آمپری این گوشی شاید در استفاده ی روزانه ، مثل منزل یا محل کار تفاوت چندانی ایجاد نکند اما در حین سفر سبب آسایش خیال شده و امکان استفاده از تمامی ویژگی های این گوشی را در یک روز کامل برای شما فراهم خواهند آورد. شاید فعال نمودن ویژگی Power Saving از کیفیت تصویر و نور صفحه بکاهد اما در حین سفرهای طولانی ممکن است این ویژگی ها کمترین چیزهایی باشند که در سفر، بدان احتیاج خواهید داشت. 
 
پیش از سفر خارج از کشور از آنلاک بودن موبایل سامسونگ گلکسی نوت 9 خود اطمینان حاصل کنید ، تا امکان تعویض سیم کارت را داشته و بتوانید با تعویض سیم کارت از هزینه های خود بکاهید. 
در حین سفر و با داشتن یک گوشی با توانایی عکس برداری بالا،  دیگر نیازی به همراه داشتن دوربین عکسبرداری نخواهید داشت و بدون حمل بار اضافه می توانید امکان ثبت لحظات مختلف را برای خود رقم زنید. فراموش نکنید از خصوصیت بزرگنمایی 2X جهت عکسبرداری نیز استفاده نمایید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید