noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کلیر کوت چیست

نویسنده: samsungia.com ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۲۵۲۷ بار
کلیر کوت چیست

کلیر کوت چیست

محصولات کلیر کوت تنها از صفحه نمایش محافظت نمی کنند، بلکه از پشت دستگاه و طرفین آن بدون احساس سنگینی و ضخامت محافظت به عمل می آورد. بدون استفاده از قاب می توانید از تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و ساعت هوشمند محافظت کنید. محافظ کلیر کوت آنقدر ظریف است که حضورش را احساس نمی کنید. این محافظ با فناوری جدید و با مواد مورد استفاده در ابزار و ادوات نظامی ساخته شده است. این محصول تولید آمریکاست و گارانتی مادام العمر دارد. این محافظ های خاص بدنه ی دستگاه را به طور کامل پوشش می دهند. Clear Coat در 44 کشور دنیا به صورت آنلاین به فروش می رسد و می توان آن را به راحتی در خانه نصب کرد. 
Clear Coat حالتی ایجاد می کند که دستگاه خوش دست تر می شود و از دست سر نمی خورد اما این خاصیت را نسبت به پارچه ندارد و می توانید به راحتی آن را از جیب و یا کیف و یا هر محفظه ی دیگری بیرون بیاورید. این محافظ صفحه حتی به کیفیت و وضوح تصویر صفحه نمایش کمک می کند. اگر Clear Coat دستگاه شما خش برداشت و یا کنده شد، نگران نباشید می توانید آن را به هر علتی از طریق فروشگاه های آنلاین و یا فروشگاه های محلی کاملاً تعویض کنید. 
 
در این محصول از موادی استفاده شده است که اثر انگشت و یا لک هر چیزی را به خود نمی گیرد. تمام روز از دستگاه خود استفاده کنید، بدون آن که لازم باشد آن را تمیز کنید. 
کلیر کوت بسیار حرفه ای و دقیق طراحی و برش داده شده است. این محافظ برای تبلت، ساعت، تلفن همراه، لپ تاپ و یا هر چیز دیگری از این دست تولید شده است.
 
این محصول در آمریکا تولید می شود. اگر در جایی زندگی می کنید که به فروشگاه های این برند دسترسی دارید آن ها کار نصب را برای شما انجام می دهند. 
با استفاده از فناوری جدید، Clear-Coat لایه ی محافظی را به دستگاه شما اضافه می کند که عملاً قابل رویت نیست. این لایه جلو، پشت و اطراف دستگاه شما را تحت پوشش قرار می دهد. 
درست است که این محافظ بسیار ظریف است اما باور کنید مقاومتش در حد ابزار نظامی است. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید