noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم

نویسنده: gadgetsnow.com ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۶۸۰ بار
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم : روزانه تعداد بی شماری از برنامه ها و بازی های گرافیکی به بازار عرضه می گردند و این میزان برای رَم های محدود گوشی ها کافی نمی باشد . بر همین اساس تمامی برندهای برتر تولید کننده ی گوشی های هوشمند ، آن ها را با رَم های 6 و 8 گیگابایتی تولید می نمایند و بسیاری از کاربران ، گوشی های جدید را جهت داشتن سرعت پردازشی بالاتر تهیه می کنند ؛ اما بازهم در پردازش دچار مشکل می شوند . جهت افزایش سرعت پردازش میتوان از چندین روش متفاوت بهره برد که ساده ترین آن ها حذف کردن نصب آن ها میباشد . این اقدام در مصرف میزان باتری نیز صرفه جویی به عمل می آورد .
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
پیش از سرزنش نمودن بازی ها و برنامه های سنگین این مساله را در ذهن داشته باشید که نرم افزار هایی مانند Facebook و Instagram بیشترین میزان مصرف باتری و رَم را دارا می باشند . اکنون چند روش تشخیص برنامه ها با مصرف بالا را به شما آموزش میدهیم : 
1.به قسمت Settings مراجعه کنید . 
2.در قسمت پایین صفحه گزینه ی Storage/memory را انتخاب نمایید .
3.شکلی که در مقابل خود می بینید میزان مصرف حافظه ی دسته های مختلف را نشان میدهد . 
 4.سپس روی گزینه ی Memory و Memory used by apps کلیک کنید .
5.لیستی که مشاهده می کنید میزان استفاده ی برنامه های مختلف را از ram نشان داده و آن ها را در 4 دسته ی 3 ساعته ، 6 ساعته ، 12 ساعته و یک روزه تقسیم نموده است . 
با توجه به این اطلاعات قادر می باشید برنامه را متوقف نموده و یا آن را حذف نمایید . 
این مساله را نیز در ذهن داشته باشید ، در صورتی که حافظه ی گوشی شما پُر باشد ، از سرعت پردازش گوشی شما می کاهد . مطمئن باشید که مقداری از فضای داخلی گوشی شما اکثر مواقع خالی است تا همیشه سرعت پردازش مطلوبی داشته باشید و در آخر به این مساله اشاره می نماییم که گوشی خود را حداقل روزی یک مرتبه جهت حفظ نمودن سرعت پردازش بالا Restart نمایید . 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید