noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بالا نیامدن گوشی سامسونگ ؛ دلایل و راه حل آن

نویسنده: android ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۷۱۷ بار
بالا نیامدن گوشی سامسونگ ؛ دلایل و راه حل آن

سامسونگ تلفن های همراه خوبی می سازد و در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. این تلفن ها بادوام و پر ویژگی هستند. اما بالاخره گوشی های سامسونگ هم دچار مشکل می شوند. یکی از مسائلی که برای دارندگان گوشی های سامسونگ ایجاد می شود، بالا نیامدن گوشی سامسونگ است. بعضی ها روش های زیادی را امتحان می کنند و نتیجه نمی گیرند. این مشکل می تواند از یک ایراد کوچک نرم افزاری و یا یک مشکل اساسی سخت افزاری ناشی شده باشد. 
 

بالا نیامدن گوشی های سامسونگ

 
شما مثل همیشه گوشی را برمی دارید و دکمه ی پاور را فشار می دهید اما گوشی بالا نمی آید. هر کاری به ذهنتان می رسد انجام می دهید اما گوشی روشن نمی شود. در این صورت به تلفن خود دسترسی ندارید و احساس درماندگی می کنید. بهتر است اول بالا نیامدن گوشی سامسونگ خود را علت یابی کنید تا دچار اشتباه نشوید. 
بالا نیامدن گوشی سامسونگ ؛ دلایل و راه حل آن
اخلال در به روزرسانی نرم افزار می تواند یکی از علت ها باشد. اگر تلفن شما به روزرسانی شد و دیگر روشن نشد، قطعاً علت همین است. باتری دستگاه باید بررسی شود؛ اگر شارژ نداشته باشد نباید انتظار داشته باشید گوشی بالا بیاید. مختل شدن یک اپلیکیشن هم می تواند موجب بالا نیامدن گوشی شود. مشکلات سخت افزاری هم می تواند علت دیگری باشد. افتادن گوشی و صدمه دیدن آن از بالا آمدن گوشی جلوگیری می کند. رطوبت و در معرض آب قرار گرفتن دستگاه نیز جلوی بالا آمدن گوشی را می گیرد. علت بالا نیامدن گوشی هر چه که باشد، راه حل هایی برای این مشکل وجود دارد. 
برای رفع مشکل از نرم افزار همه ی کاره ی  iMyFone Fixppo استفاده کنید. این نرم افزار عملکرد خوبی دارد و می تواند همه ی مشکلات سیستم عامل اندروید را برطرف کند. همه ی دستگاه های سامسونگ تحت پوشش این نرم افزار قرار می گیرند. 
می توانید دستگاه را هارد ریست کنید. توجه داشته باشید که این روش باعث می شود تمام محتوای ذخیره شده در دستگاه پاک شود. 
گوشی سامسونگ را در حالت Safe Mode استفاده کنید. در وضعیت Safe Mode می توان متوجه شد که مشکل از کجاست. برای این کار دکمه ی پاور را فشار دهید تا لوگوی سامسونگ را ببینید. حالا دکمه ی پاور را رها کنید و دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید و نگه دارید. دستگاه ریستارت می شود. بعد از روشن شدن، safe Mode بر روی صفحه پدیدار می گردد. برنامه های متفرقه و مشکوک را حذف کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
حافظه ی پنهان گوشی گلکسی را پاک کنید. استفاده از گوشی موجب ذخیره شدن داده ها می شود. خیلی از مشکلات گوشی ها بعد از حذف داده های ذخیره شده برطرف می شوند. این کار همچنین باعث می شود گوشی شما تا مدت ها نرم و روان کار کند. دکمه ی پاور، دکمه ی هوم و دکمه ی افزایش صدا را فشار دهید و نگه دارید. بعد از دیدن لوگوی سامسونگ دکمه ی پاور را رها کنید. در صفحه ی ریکاوری، گزینه های مختلفی وجود دارد. لز دکمه ی کاهش صدا استفاده کنید تا Wipe Cache Partition برسید. با استفاده از دکمه ی پاور آن را انتخاب کنید. بعد از اتمام فرآیند، سیستم را ریستارت کنید. 
بالا نیامدن گوشی سامسونگ
گوشی سامسونگ را فورس ریستارت کنید. بعد از فورس ریستارت کردن، به احتمال زیاد مشکل بالا نیامدن گوشی حل می شود. این روش ساده ترین و راحت ترین راهی است که داده های خود را نیز از دست نمی دهید. دکمه ی کاهش صدا و دکمه ی پاور را برای 10 تا 20 ثانیه فشار دهید. 
بالا نیامدن گوشی سامسونگ
دستگاه سامسونگ خود را شارژ کنید. اگر باتری کاملاً خالی شده باشد، گوشی اصلاً بالا نمی آید. خیلی از ما، از برنامه های سنگین در تلفن همراه استفاده می کنیم. جدا از این ها در پس زمینه همواره فعالیت هایی وجود دارد. گوشی خود را شارژ کنید و بررسی کنید که بالا می آید یا خیر. از شارژر خود گوشی و برق خانگی استفاده کنید. اجازه دهید گوشی کمی شارژ شود و سپس ببینید روشن می شود. 

بالا نیامدن گوشی سامسونگ و راه حل آن
هر وقت گوشی سامسونگ شما بالا نیامد، از روش های بالا استفاده کنید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید