noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا ایرپادز با گوشی های گلکسی کار می کند

نویسنده: sammobile ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۶۳۹ بار
آیا ایرپادز با گوشی های گلکسی کار می کند

آیا ایرپادز با گوشی های گلکسی کار می کند ? خوانندگان اغلب می پرسند که آیا ایرپادز با گوشی های گلکسی سامسونگ کار می کند؟ اپل به عنوان برندی شناخته می شود که اکوسیستمش را بسته نگه می دارد. بنابراین همه فکر می کنند که ایرپادز زیبای درون گوشی فقط با آیفون قابل استفاده است. 
می خواهیم بدانیم آیا ایرپادز با گوشی های اندرویدی کار می کند؟ بله! قطعاً کار می کند. می توانید از ایرپادز در کنار گوشی های گلکسی سامسونگ نیز استفاده کنید. 

آیا ایرپادز با گوشی های گلکسی کار می کند ?

 
اپل در استفاده ی ایزپادز در کنار گوشی های اندرویدی مانعی ایجاد نکرده است. از آنجایی که سامسونگ هم اندروید را اجرا می کند، هیچ مشکلی در استفاده از ایرپادز وجود ندارد. با آن که تراشه ی اتصال ایرپادز به آیفون متفاوت است اما عملکردی مشابه سایر تراشه های بلوتوث دارد. 
فرآیند همگام سازی گوشی اندرویدی با ایرپادز نیز بسیار ساده است. ابتدا بلوتوث دستگاه را فعال کنید، سپس کیس ایرپادز را قبل از فشار دادن دکمه ست آپ و روشن شدن لامپ سفید باز کنید. دکمه را آنقدر نگه دارید که نور سفید رنگ شروع به چشمک زدن کند. در این زمان ایرپادز در فهرست دستگاه های بلوتوثی نزدیک نمایش داده می شود. بر روی آن ضربه بزنید تا فرآیند همگام سازی تکمیل شود. همین! شما دیگر می دانید چطور ایرپادز را به گوشی های گلکسی متصل کنید. 
برای استفاده از هر دستگاهی از برند دیگر، باید همین فرآیند را انجام دهید. اگر در وسط فرآیند مشکلی پیش آمد، دکمه ی پشت کیس را بفشارید و نگه دارید تا لامپ پشت دستگاه شروع به چشمک زدن کند. دکمه را رها کنید و فرآیند را از نو انجام دهید. 
به خاطر داشته باشید نمی توانید از تمام قابلیت های ایرپادز استفاده کنید؛ برخی از قابلیت ها فقط با دستگاه های اپل فعال می شود؛ مثل Siri. علاوه بر Siri مشخصگر باتری بر روی صفحه ی گوشی های اندرویدی نمایش داده نمی شود. قابلیت هایی مثل ایست موزیک بعد از درآوردن گوشی ها از گوش دیگر کار نمی کند. با دو ضربه بر روی ایرباد صدا قطع و وصل می شود. 
محصولاتی مثل ساعت های هوشمند و ایربادز هنگامی بیشترین کارایی را دارند که در اکوسیستم خودشان استفاده شوند. با توجه به این که ایرپادز شهرت زیادی کسب کرده، برخی از افراد دوست دارند از آن در کنار گوشی های سامسونگ استفاده کنند و این قابل درک است.کسانی که اصراری به خرید ایرپادز ندارند، از گلکسی بادز استفاده می کنند. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید