noscript

پشتیبانی آنلاین

ارتباط با ما

کاربر گرامی شما از این قسمت می توانید سوالات و یا درخواست های خود را مستقیما با واحد پشتیبانی سامسونگیا مطرح نمایید . شایان ذکر است با توجه به اینکه سامسونگیا یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایندگان رسمی فروش محصولات سامسونگ در ایران می باشد این امکان را برای شما فراهم نموده که ضمن بر خورداری از مشاوره آنلاین با نیرو های متخصص مستقر در مجموعه همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی های هرچه بیشتر در خصوص خرید کالا , خدمات پس از فروش و یا تست و بررسی محصولات سامسونگ با مراجعه حضوری به فروشگاه های زنجیره ای سامسونگیا (لیست شعب) اقدام نمایید .

 • پشتیبانی و مشاوره آنلاین

  در صورت نیاز به مشاوره در خصوص خرید کالا ، خدمات پس از فروش ، گارانتی ها و ... می توانید از قسمت ارتباط با ما (در کادر پایین صفحه) با پرسنل متخصص مربوطه در بازه های زمانی که جهت گفت و گوی آنلاین تعیین شده (9 الی 19) ارتباط برقرار نمایید و نیز در ساعاتی که امکان پشتیبانی آنلاین وجود ندارد می توانید با تکمیل فرم ارتباط با ما از طریق آدرس ایمیلی که درج کرده اید سوال خود را مطرح نموده تا توسط کارشناسان در اسرع وقت بررسی گردیده و نسبت به ارسال پاسخ آن به ایمیل ثبت شده اقدام نمایند .

  تماس تلفنی با سامسونگیا

  در صورت تمایل به برقراری ارتباط تلفنی با شماره 88661348 - 021 و 91004241 - 021 تماس حاصل فرمایید.

  مراجعه حضوری

  در صورت تمایل به مراجعه حضوری و مشاهده شعبه ها اینجا کلیک نمایید.

 • ارسال پیام

  در صورت آنلاین نبودن هیچ یک از کارشناسان می توانید پرسش های خود را با تکمیل فرم زیر ارسال نمایید و مسئولین مرتبط مستقر در مجموعه در اسرع وقت نسبت به ارسال پاسخ آن به ایمیل ثبت شده اقدام خواهند نمود .

  فرم ارسال پیام

  *نام و نام خانوادگی:
  *پست الکترونیک:
  *توضیحات:
  *کد امنیتی: